آژانس تبلیغاتی بهار

  • نمونه کار
  • عکاسی
  • رزومه
  • وبلاگ
  • فروشگاه

استودیو طراحی گرافیک بهار

طراحــان گرافیـک از طریق خلق و ادغام نشانـه‌ها، متون و تصاویر تلاش می‌کنند تا ایده و یا پیغامـی را به شکل بصــــری به عموم ارائه نماینــد . آنها به این منظـور و برای رسیـدن به ترکیـب‌بنــــدی لازم در آثــــار خود از تایپــوگرافــــی ، انواع هنرهـــای دیـــــداری و تکنـیــک‌هـای صفحــه‌آرایی نهایت بهره را می‌گیرند. از جمله کاربردهای رایج طراحی گرافیکی می‌توان به خلق لوگو‌های تجاری و برند‌سازی، صفحـه‌آرایی و زیبا‌سازی مجلات، کتاب‌ها و روزنامـه‌ها اشاره کرد . ضمن اینکه هنــر مورد اشاره در موارد دیگـری مانند طراحـی محیطــی، صنعـت تبلیغات، طراحی وب، بسته‌بندی محصولات و … نیز به شکل گسترده‌ای مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

. . . . . . . . . . . . . . . { طراحی لوگو و هویت بصری }
.
7%

یکی از اولیــن گـام ها برای شروع یک بیـزینــس یا شرکــت یـا هـر فعـالیتـــی طــراحــــی لـــــوگـــــو و شکــل گرفتـن هویت بصــری آن است.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . { طراحی ست اداری }
.
6%

طراحـــی ست اداری بر اســـاس اصـــول صحیـــح، ابزاری قدرتمند را برای ایجاد بهبودهای سازمانی در حوزه‌های گوناگون فراهم می‌کند.

. . . . . . . . . . . .. . . . . . . . . { طراحــی پوستــــــر }
.
7%

در سالیان اخیر،پوستر به یک استراتژی بازاریابی مـؤثـر تبدیـل شـده که توجـه مــردم را، نسبــت به رویداد مربوط به کسب و کار جلب می کند.

. . . . . . . . . . . . . . . . { جلد کتاب و صفحه آرایی }
.
6%

طرح روی جلـد کتـــاب و صفحه آرایــی آن، اغلب اوقات اولین ارتباطی است که نویسنـده کتــاب با خواننده برقرار می کند.

. . . . . . . . . . . . . . . { طراحــی رسانه های مجازی }
.
7%

برای داشتن یک ســایت یا شبکـه اجتماعی مفیـد و پر بازده طراحی گرافیک و انتشار متناوب پست های حرفه ای و با کیفیت اهمیت حیاتی دارد.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . { تبلیغات محیطی }
.
6%

تبلیغـــات محیطــــی به شرط خـــاص و خلاقــانـــه بودنش، به یکی از روش های نوین برندسازی و افزایش فروش تبدیل می شود.

مجموعه پروژه های ما

آنچه لازم است بدانید
درباره شرکت ما

معـــرفــــــی آژانــس تبلیغــات خلاق بهـــار ...
« آژانـــــــــــس تبلیغاتـــــــــی بهــــــــــــار » بــــا سابقــــه کـــاری ده سالـــــــــه و با انجـام فعالیـت های گوناگـــــــون در عرصه ی تبلیغــــــات و گستــــرش و تحکیم برند آمادگی دارد تا تمام امور مورد نیاز مشتریــان خود را بر عهده گرفتـه و با تکیـه بـــر تجربــه علم تبلیغـات و نیـروهــای خود اقـــدام بـــــه انجـام تبلیغــات اثر بخش و خلاق بکند .
چشم انداز آژانــس تبلیغــات خلاق بهـــار ...
ما باور داریم که شغلمــان صرفاً تبلیغــات نیســـت بلکه خلــق بستـری است برای تحقــق آینــده‌ای فراتر از تصـور شما. با این رویکرد، حقیقت برندتان را از دل واقعیت کشف می‌کنیم تا به پشتوانه منطـق و بی‌نیاز از بزرگنمایی به رویای شما از آینده‌ پــر و بــال دهیم و شما را به آینــده‌ای بزرگ تر از آینـده خلق‌ شده تان برسانیـم. چرا که بارها راستـی و هوشمنـدی را در کنار هم آزموده‌ایم و به خواستـه‌ مان که خلق و توسعه برند در بازار و به دست آوردن همراهی و قلب مخاطب است رسیده‌ایم.
مــأمــوریت آژانــس تبلیغــات خلاق بهـــار ...
ماموریت تیــم ما ایجاد بستــر مناسبی برای رونق کسب و کار و افزایـش رضایـت مندی مشتریان بالفعـل است. این بستر مناسب با استفاده از ابزار استراتــژی و خلاقیت برای خلق ارتباطات اثر بخش و کاربردی که منجر به شعف مشتریـان می گردد.
فلسفه حضور آژانس تبلیغات خلاق بهار ...
ما برای خلق آینده ای قدرتمند ایستاده ایم، تحول زندگی بشـر و ارتقای سطح کیفی آن، تولد و گسترش برند هـای کشورمـان برای رسیدن به بهـــاری شاداب تر و قدرتمنــدتر وظیفــه ماست. ما با ایجاد اعتمـــاد و اطمینان مورد نیـاز، با شما همراه می شویم تا بتوانید قله های اقتصاد کشور را فتح نمایید.
خدمـات کامـل آژانس تبلیغات خلاق بهار ...
در عصر تکنولوژی که سرعت رقابت بسیار بالا رفته ما در فکر زمان و شرایط شما هستیم. تمامی خدمات طراحی (لوگو و هویت بصــری، کارت ویزیت و اوراق اداری، صفحــه آرایی، طراحــی فضای وب، بیلبــورد و تبلیغات محیطی) ، چاپ و نشر، عکاسی، تیزر و کلیپ، راه اندازی سایت و فضای مجازی، اجرای دکور و غرفه، همه و همه بصورت یکجا با بهترین شرایط در گروه ما ارائه می گردد.

آنچه لازم است بدانید
روند اجرای پروژه

اولین قدم: فرایند کشف، مراقبت و توسعه مشتریان
پـس از ورود به آژانـس تبلیغــات خـلاق بهـــار فرایند توسعـه و مراقبـت از بـرنــد شما در این واحـد شـــروع می شود. فرم تفهیم‌نامه طراحی با عنوان بریف به کمک کارشناسان ما تکمیل می گردد که طی آن طراح با انتــظارات و اهــداف مشتری در قالب یک فرم کاملا آشنا می شود. این قـــدم نقطه ی ارتباطـــــی شما و بخش های دیگر این آژانـــس تبلیغاتی است.
دومین قدم: تحقیقات و تدوین استراتژی
قدم دوم، بررســـی و آنالیــــز بـرنـــــد شمــا در کلیـنیــک آژانــــس تبلیغاتـــی بهــــــار است. تحقیقـــــات بــــازار، برنامه ریـــزی، تدوین استراتــژی ارتباطـات بـــرند با رسانـه ها از راهکارهـای این قدم است.
سومین قدم: خلق کانسپت مناسب و ایده های اثربخش
مهم ترین اتفاق در تبلیغات، خلق تصویــر درست و شایستــه ای از برنــد شمـا است. اینکه ارتباطات شمـا سوار بر چه مفهمومـی باشد و مخاطبان چه ذهنیتی نسبت به شما داشته باشند. ایده ی اصلی بر اساس کانسپـت توسـط واحد ایـده پـردازی شکـل می گیـرد. این ایده مـی تواند در قالـب نوشتـاری، تصویری یا هر فــــرم و قالــب دیگری باشد.
چهارمین قدم: طراحی اولیه و اسکـــچ
بهترین راه پیاده سازی آنچه در ذهن دارید، پیاده سازی آنها روی کاغذ میباشد، لازم نیست این طرح ها دقیق باشد. اسکچ میتواند شامل یادداشت ها و ترسیم ایده ها بدون درنظر گرفتن کیفت آنها باشد. این اتودها هر چه بیشتر باشد می تواند باعث خلاقیت بیشتر شود.
پنجمین قدم: اجرای نهایی بر اساس کانال های ارتباطی
پس از خلق ایده اصلــی و طراحی اولیه که مورد تایید کارفرما قرار گرفته، اجرای نهایی بر اساس مدیا و رسانه ای که قرار است خروجی کار از طریق آن منتشر گردد، انجام می پذیرد.
این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. خط مشی کوکی

محتوا محافظت می شود. تابع راست کلیک غیرفعال است.